Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü Atama Puanları 20262 Yıllık (Ön Lisans)
Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü için 2026/1 yerleştirme döneminde 18 kadro açıldı ve en düşük taban puan 74.47 oldu. Kadrolar 4 yıllık (lisans), 2 yıllık (ön lisans) düzeylerinde açıldı. Sitede 3 döneme ait veri bulunuyor; aşağıdaki tablodan dönemler arasındaki değişimi karşılaştırabilirsin. Veriler ÖSYM'nin yayımladığı resmî sonuç belgelerinden alınmıştır.
- Kadro kaydı
- 88
- Toplam kontenjan
- 120
- En düşük taban puan
- 70.78
- En yüksek taban puan
- 93.31
Dönemlere göre taban puanlar
| Dönem | Öğrenim düzeyi | Kadro | En düşük | En yüksek |
|---|---|---|---|---|
| 2026/1 | Lisans | 16 | 74.47 | 93.31 |
| 2026/1 | Ön Lisans | 2 | 75.84 | 89.31 |
| 2025/2 | Lisans | 61 | 72.62 | 93.24 |
| 2025/2 | Ön Lisans | 7 | 79.51 | 88.30 |
| 2025/1 | Lisans | 33 | 70.78 | 91.69 |
| 2025/1 | Ön Lisans | 1 | 85.33 | 85.33 |
Taban puanlar her dönem kontenjana, başvuru sayısına ve sınavın zorluğuna göre değişir; geçmiş dönem verisi gelecek dönem için garanti oluşturmaz.
En çok kadro açılan unvanlar
- Mühendis71 kadro · 70.78
- Memur39 kadro · 74.47
- Tekniker7 kadro · 75.84
- Avukat2 kadro · 92.97
- Kimyager1 kadro · 83.89
- Ön LisansKütahyaTaşra2026/1
Tekniker
- En küçük
- 89.31
- En büyük
- 89.31
- Kontenjan
- 1
- Yerleşen
- 1
- Ön LisansEskişehirTaşra2025/2
Memur
- En küçük
- 87.71
- En büyük
- 87.71
- Kontenjan
- 1
- Yerleşen
- 1
- Ön LisansKütahyaTaşra2025/2
Tekniker
- En küçük
- 87.09
- En büyük
- 88.30
- Kontenjan
- 2
- Yerleşen
- 2
- Ön LisansAnkaraMerkez2025/2
Tekniker
- En küçük
- 86.65
- En büyük
- 86.65
- Kontenjan
- 1
- Yerleşen
- 1
- Ön LisansEskişehirTaşra2025/2
Memur
- En küçük
- 86.41
- En büyük
- 86.41
- Kontenjan
- 1
- Yerleşen
- 1
- Ön LisansEskişehirTaşra2025/1
Memur
- En küçük
- 85.33
- En büyük
- 85.33
- Kontenjan
- 1
- Yerleşen
- 1
- Ön LisansBalıkesirTaşra2025/2
Tekniker
- En küçük
- 84.58
- En büyük
- 84.58
- Kontenjan
- 1
- Yerleşen
- 1
- Ön LisansEskişehirTaşra2025/2
Tekniker
- En küçük
- 79.51
- En büyük
- 79.51
- Kontenjan
- 1
- Yerleşen
- 1
- Ön LisansEskişehirTaşra2026/1
Tekniker
- En küçük
- 75.84
- En büyük
- 75.84
- Kontenjan
- 1
- Yerleşen
- 1
Kaynak ve sorumluluk: Puanlar ÖSYM'nin KPSS-2026/1 yerleştirme sonuçlarına ilişkin resmî belgelerinden aktarılmıştır; tahmin içermez. Taban puanlar her dönem kontenjan, aday sayısı ve sınav zorluğuna göre değişir; geçmiş dönem verisi gelecek dönem için garanti oluşturmaz. Güncel ve resmî bilgi için osym.gov.tr adresini esas alın.
Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü atama puanları hakkında sık sorulanlar
- Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü kaç puanla atanır?
- Sitedeki verilere göre Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü kadrolarında en düşük taban puan 70.78, en yüksek taban puan 93.31. Bu, geçmiş yerleştirme dönemlerinde fiilen yerleşen adayların puanlarıdır; gelecek dönem için bir taahhüt değildir.
- Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü en son hangi dönemde kaç kadro açtı?
- En son 2026/1 yerleştirme döneminde toplam 120 kontenjan açıldı. Sayfadaki tabloda dönem dönem kontenjan ve taban puan değişimini görebilirsin.
- Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü hangi öğrenim düzeylerinde alım yapıyor?
- Sitedeki kayıtlara göre 4 yıllık (lisans), 2 yıllık (ön lisans) düzeylerinde kadro açılmış. Yukarıdaki sekmelerden düzeye göre süzebilirsin.
- Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü en çok hangi unvanlarda kadro açtı?
- En çok kadro açılan unvanlar: Mühendis, Memur, Tekniker.
- Bu puanlar gelecek dönem için geçerli mi?
- Hayır. Taban puanlar her dönem kontenjana, başvuran aday sayısına ve sınavın zorluğuna göre değişir. Geçmiş dönem verisi yalnızca fikir verir; resmî ve güncel bilgi için ÖSYM kılavuzlarını esas alın.
Unvana göre atama puanları
İle göre atama puanları
Diğer kurum sayfaları
Bu puanlar sana yetiyor mu?
Puanını gir; geçmiş dönemlerde bu puanla hangi kadrolara yerleşildiğini, kaç puan eksiğinle hangilerini kaçırdığını gör.
Puanını yükseltmek için
Atama puanı, girdiğin sınavdaki netlerinle belirleniyor. Ücretsiz çalışma araçları:
